• Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
  Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
  Witaj w naszym domu!
 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
  Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
  Witaj w naszym domu!
 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
  Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
  Witaj w naszym domu!
 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie
 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Rzepczynie

PIĄTE MIEJSCE W SKALI KRAJU

Nasz wychowanek Ignacy  uczeń klasy 3 gimnazjalnej w listopadzie 2017r wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN 2017. Konkurs obejmował przedmioty językowe, humanistyczne i matematyczno – przyrodnicze. Ignacy prezentował swoją wiedzę z matematyki. Na poziomie klas trzecich gimnazjalnych do konkursu wiedzy z matematyki przystąpiło 484 uczestników ze szkól masowych. Każdy uczestnik mógł uzyskać maksymalnie […]

CONTINUE READING

Kolęda – wizyta duszpasterska.

W uroczystość Objawienia Pańskiego tj. Trzech Króli w naszym Ośrodku Wychowawczym odbyła się wizyta duszpasterska. Nasz wspólnota wychowanków przygotowała swoje pokoje do wizyty duszpasterskiej. Najpierw odbyła się uroczysta Eucharystia, na której wychowankowie przygotowali komentarze, dary i czytania. Po uroczystej Eucharystii ksiądz Dyrektor Artur Dylewski SDB wraz z wychowankami i pracownikami udali się pomieszczeń ośrodkowych, aby […]

CONTINUE READING

„Nowy Rok bieży……”

I mamy koniec roku kalendarzowego, wiec jak w Sylwestra i nasi wychowankowie ciekawie go przeżywali. Spotkanie sylwestrowe odbyło się w naszym refektarzu. O godzinie 22.30 zebraliśmy się na wspólnotowym biesiadywaniu. Wspólnotowe rozmowy, opowiadania o swoim przeżywaniu nadejścia Nowego Roku i świętowaniu tego wieczoru. Po śpiewie kolęd i ciekawych rozmowach doczekaliśmy się Nowego Roku 2018. Następnie […]

CONTINUE READING

Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego w Koszalinie

8 stycznia br. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Gospodarzami uroczystości byli Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień oraz Wicewojewoda Zachodniopomorski  pan Marek Subocz.W wydarzeniu wzięli udział również: Dyrektor Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie pan Paweł Michalak, Przewodnicząca Regionalnej Sekcji Oświaty i […]

CONTINUE READING

„Wśród nocnej ciszy ….”

Tradycyjnie 24 grudnia jak w każdym polskim i chrześcijańskim domu i rodzinie w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta wigilia Świat Bożego Narodzenia. Nasi wychowankowie od samego rana pomagali nakryć stoły świątecznym obrusem i z siankiem pod nim. Zrobili dekoracje z serwetek na zastawę stołową, napalili w kominku i sami przygotowali się do świętowania wigilii. Obrzęd […]

CONTINUE READING

„Rodzi się Maleńka Miłość”

W piątek 22 grudnia 2017 r. nasza wspólnota Ośrodkowa przeżywała wspólnotową wigilię świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia o godzinie 15.00, Godzinie Bożego Miłosierdzia odbyła się uroczysta Msza Święta. Nasi wychowankowie oczekiwali tej chwili z pewnym przygotowaniem tj. najpierw swojego serca, następnie przygotowanie swoich świetlic i sypialni do świąt Bożego Narodzenia. Generalne porządki, nakrycie refektarza dla […]

CONTINUE READING

Nasze dekoracje czasu Bożego Narodzenia.

W tym roku nasi wychowankowie dekorowali nasz pałac różnymi dekoracjami na czas świat Bożego Narodzenia. Mieli różnych ciekawych pomysłów a czas adwentu, choć był tak krótki to go dobrze wykorzystali. Najpierw zajęcia na grupach w świetlicach a następnie dekorowanie całego Ośrodka. Sami zobaczmy i podziwiajmy dobro, które jest dobrze wykorzystane a cieszy nas wszystkich. Z […]

CONTINUE READING

Wigilijne Gminne spotkanie.

W niedzielę 17 grudnia 2017 r. zostaliśmy zaproszeni na Gminną Wigilię dla całej naszej społeczności. Wigilia ta odbyła się w Szkole Podstawowej w Brzeżnie. O wsparcie i pomoc zaprosił nas Pan Wójt Jerzy Anielski. Nasza rola to było pomoc w przygotowaniu wigilijnych potraw i obsługa gości na spotkaniu wigilijnym. Najpierw nasza kuchnia przygotowała dwa rodzaje […]

CONTINUE READING

Zima

W dniu naszej Ośrodkowej wigilii rozpoczęła się również kalendarzowa zima. Śniegu już trochę nam posypało na początku grudnia to w tym dniu śniegu nie było, nawet znać ani widać. Jesień już się skończyła, więc pora na zimowe buty i ubrania w tym na czapki i rękawicę. Czas mknie do przodu a mu realizujemy zbawczy plan […]

CONTINUE READING

Kołobrzeskie spotkania.

Tuż po dniu wspólnoty i uroczystości Niepokalanej nasza mała wspólnota zakonna udała się do Kołobrzegu. Cel wyjazdy był jeden dbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne. Według wskazań Pani doktor M. Sipak proszę o jodowanie swojego organizmu i oddychanie nad morzem, co najmniej dwa razy w miesiącu. Była ku temu sposobność i okazja. Nasz cel został […]

CONTINUE READING
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options