Duchowa Adopcja Wychowanka

5307896253078962daw_PNG

W dniu 21.02.2016 Przyjaciele Rzepczyńskiego Pałacu podjęli się duchowej adopcji wybranego przez siebie wychowanka przebywającego aktualnie w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Joanna i Radek Kwiatkowscy, którzy również modlitwą wspierają MOW w Rzepczynie.

Idea jest dość prosta, wzorowana na tzw. „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”.

Celem tego pomysłu jest modlitwa za konkretnego wychowanka Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego w Rzepczynie. Jest to wybrana przez siebie forma modlitwy, do której można dołączyć dodatkowe postanowienia. Adopcja wybranego wychowanka trwa do czasu ukończenia jego pobytu w Ośrodku.

Oto lista (aktualizacja wrzesień 2019r.):

  1. Andrzejczak Maciej- karmelitanka s. Barbara
  2. Barczyk Hubert
  3. Błaszczyk Kamil – Ewa Tomkiewicz
  4. Borzyszkowski Bartosz-
  5. Burski Eryk-
  6. Chrobot Bartosz- Janek ze Wspólnoty Postakademickiej Syjon w Poznaniu
  7. Czaplicki Norbert – Małgorzata Jasińska
  8. Dobersztajn Kacper – karmelitanka s. Teresa
  9. Drewa Sebastian – Elżbieta Dylewska
  10. Durys Kacper- Aleksandra Partyka
  11. Dziubek Filip – Agnieszka W. ze Wspólnoty Jerozolima w Poznaniu
  12. Frankowski Łukasz – Beata Piechocka
  13. Galina Maciej Dariusz-
  14. Gliński Przemysław
  15. Grabowski Wiktor – Jacek Przygoda
  16. Grzanka Michał – Joanna Sumisławska
  17. Grzelak Dawid-
  18. Grzelak Dominik-
  19. Hawrylewicz Mateusz- Anna Jaworska
  20. Jakimczyk Dawid – Anna Nowak
  21. Januchowski Hubert – Janina Sumisławska
  22. Jędrzejewski Łukasz Krystian
  23. Kaszuba Adrian – Emilia W. ze Wspólnoty Postakademickiej Syjon w Poznaniu
  24. Klingsporn Adrian – Emilia F. ze Wspólnoty Postakademickiej Syjon w Poznaniu
  25. Kotliński Oskar-
  26. Kowalski Wojciech-
  27. Kowol Kacper – Dorota Olszak
  28. Kubica Adrian – Magdalena Deręgowska
  29. Kukuć Radosław –
  30. Kwit Marcin-
  31. Lemke Marcin-
  32. Leszczowski Iwo
  33. Łongwa Adrian- Katarzyna Szcząchor
  34. Łyskawa Olaf-
  35. Maliczowski Bartosz- Ola ze Wspólnoty Postakademickiej Syjon w Poznaniu
  36. Margol Dawid-
  37. Mirowski Mateusz- karmelitanka s. Barbara
  38. Mroczek Kamil – Anonim
  39. Nagły Szymon – Danuta Chilewska
  40. Napieraj Maciej- Monika Adamska-Marciniak
  41. Napierała Antoni – Ewa Wesołowska
  42. Nowatka Grzegorz-
  43. Oczek Dominik Zygmunt
  44. Oparka Sebastian – Iwona Adamczyk
  45. Pałkowski Jakub- Bożena Peplińska
  46. Panasiuk Łukasz – Ewa Przygoda
  47. Pedziński Kacper Kajetan
  48. Piwoński Michał – Magdalena i Maciej ze Wspólnoty Postakademickiej Syjon w Poznaniu
  49. Raczkowski Patryk- Gabrysia Pawłowska
  50. Rówczyński Robert- Dominika Czerwczak
  51. Siedlecki Filip
  52. Skrzypczak Igor – Aleksandra Gołasz
  53. Sobczyk Ryszard Stanisław
  54. Sukiasyan Aleks
  55. Sułek Bartosz-
  56. Syska Filip – nazaretanka s. Emanuela
  57. Szumotalski Sebastian – karmelitanka s. Marta
  58. Szwaba Kamil- Anna Bartyna
  59. Tośta Jakub – Anna Kalinowska
  60. Tuziemski Przemyslaw
  61. Wendeker Kacper-
  62. Więckowski Oskar-
  63. Wilczyński Dominik-
  64. Wiśniewski Jakub – Robert Durmaj
  65. Woźniak Filip- Natalia Kozłowska
  66. Wójcik Adrian Dawid
  67. Wólczyński Wojciech Piotr– Anna Durmaj
  68. Żurowski Hubert- Gabriela Gruszka

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options