Pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego

SŁUŻBA ZDROWIA

Lp. Imię i Nazwisko Stanowisko
DYREKCJA
1. Ks. mgr Artur Dylewski SDB Dyrektor
2. Ks. mgr  Jarosław Kobiałka SDB Wicedyrektor
3. mgr  Lilia Łęska Wicedyrektor Szkoły
4. Bartosz Witkowski Kierownik MOW
PRACOWNICY ADMINISTRACJI
5. Mariola Mikołajczyk Sekretarz – Kadrowa
6. Grażyna Skorupa Główna Księgowa
7. mgr Robert Bolek Referent do Spraw płacowych
8. mgr Henryk Żebiałowicz Pedagog Socjalny
9. Ks. mgr Jarosław Kobiałka SDB Intendent-Szef Kuchni
10. Joanna Jagodzińska Technik administracji
ZESPÓŁ DIAGNOST. RESOCJALIZACYJNY  
11. mgr Agnieszka Kopańska Psycholog
12. mgr Elżbieta Rosa Pedagog
13. mgr Grzegorz Zięba Terapeuta od uzależnień
14. mgr Justyna Jurecka Socjoterapia
15. mgr Kesja Ziarniewicz Psycholog
16. mgr Dorota Budzisz Terapeuta od uzależnień
17. mgr Jacek Pawłowski Psycholog
WYCHOWAWCY
18. mgr Barbara Biernat Wychowawca
19. mgr Martyna Rogowska Wychowawca
20. mgr Justyna Jurecka Wychowawca
21. mgr Katarzyna Bolek Wychowawca
22. mgr Maria Wesołowska Wychowawca
23. mgr Maciej Kopryna Wychowawca
24. mgr Andrzej Laszuk Wychowawca
25. mgr Lilia Łęska Wychowawca
26. mgr Maciej Kwiatkowski Wychowawca
27. mgr Rafał Szyliński Wychowawca
28. mgr Ilona Szylińska Wychowawca
29. mgr Tomasz Walkiewicz Wychowawca
30. mgr Bartosz Witkowski Wychowawca
31. mgr Kamil Radomski Wychowawca
32. mgr Monika Zając Wychowawca
33. Ks. mgr Leszek Pałac SDB Wychowawca nocny
34. Wieczesław Orliński Wychowawca nocny
35. Krzysztof Andrzejewski Wychowawca nocny
 NAUCZYCIELE
36. mgr Agnieszka Dunajska J. Angielski
37. mgr Andrzej Janas Historia, WOS
38. mgr Agnieszka Jasińska Biologia
39. mgr Agnieszka Jurak Fizyka
40. Ks. mgr Leszek Pałac Religia
41. Ks. mgr Jarosław Kobiałka Religia
42. mgr Maciej Kwiatkowski Wychowanie Fizyczne
43. mgr Małgorzata Paruch- Kacprzak Zajęcia Plastyczne
44. mgr Teresa Michałowska Matematyka
45. mgr Małgorzata Mikołajska J. Polski
46. mgr Ewelina Sidorczuk- Trajer J. Niemiecki
47. mgr Małgorzata Słowik J. Polski
48. mgr Lila Łęska Geografia
49. mgr Wioletta Starczewska Matematyka, Biblioteka
50. mgr Andrzej Sawka Fizyka
 PRACOWNICY OBSŁUGI
51. Roman Bafia konserwator
52. Agnieszka Kolanus pomoc kuchenna
53. Renata Kraśkiewicz pracownik pralni
54. Waldemar Kruczek pracownik gospodarczy
55. Anna Ołów pracownik obsługi
56. Lidka Padykuła pomoc kuchenna
57. Tadeusz Padykuła pracownik gospodarczy
58. Waldemar Skwieciński konserwator zieleni
59. Grażyna Wesołowska pracownik obsługi
60. Anna Wilczkowska pomoc kuchenna
 SŁUŻBA ZDROWIA
61. Krystyna Bejm pielęgniarka
62. Lek. Monika Lipert- Wódz psychiatra
OSOBY SKIEROWANE PRZEZ URZĄD PRACY
63. Wioleta Anielska
64. Sebastian Skalski
65. Szymon Mikołajczyk
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options