Pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego

Lp. Imię i Nazwisko Stanowisko
DYREKCJA
1. Ks. mgr Artur Dylewski SDB Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego
Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej
Dyrektor Salezjańskiej Szkoły Branżowej I stopnia
2. mgr Marcelina Kieruzel Wicedyrektor Szkoły
3. mgr Lilia Łęska Wicedyrektor Szkoły
4. mgr Bartosz Witkowski Kierownik MOW
PRACOWNICY ADMINISTRACJI
5. Mariola Mikołajczyk Sekretarz – Kadrowa
6. Grażyna Skorupa Główna Księgowa
7. mgr Robert Bolek Referent ds. Płacowych
Główny księgowy SSWM o. Rzepczyno
8. Szymon Mikołajczyk Pedagog Socjalny
Inspektor Danych Osobowych
9. Joanna Jagodzińska Intendent
ZESPÓŁ DIAGNOST. RESOCJALIZACYJNY
10. mgr Natasza Sadzak Psycholog
11. mgr Elżbieta Rosa Pedagog
12. mgr Dorota Budzisz Terapeuta uzależnień
13. mgr Justyna Jurecka Socjoterapia
WYCHOWAWCY
14. Wieczesław Orliński Wychowawca nocny
15. Sebastian Skalski Wychowawca nocny
16. mgr Magdalena Huk Wychowawca
17. mgr Barbara Biernat Wychowawca
18. mgr Martyna Mikołajczyk Wychowawca
19. mgr Justyna Jurecka Wychowawca
20. mgr Katarzyna Bolek Wychowawca
21. mgr Mateusz Owedyk Wychowawca
22. mgr Maciej Kopryna Wychowawca
23. mgr Jacek Szabunia Wychowawca
24. mgr Lilia Łęska Wychowawca
25. mgr Maciej Kwiatkowski Wychowawca
26. mgr Rafał Szyliński Wychowawca
27. mgr Ilona Szylińska Wychowawca
28. mgr Mateusz Potaczek Wychowawca
29. mgr Renata Więzowska Wychowawca
30. mgr Bartosz Witkowski Wychowawca
31. mgr Kamil Radomski Wychowawca
32. mgr Katarzyna Totośko Wychowawca
33. Ks. mgr Tomasz Malinowski SDB Wychowawca
NAUCZYCIELE
34. mgr Barbara Biernat Plastyka
35. mgr Katarzyna Bolek EDB, Podstawy przedsiębiorczości
36. mgr Agnieszka Dunajska J. angielski
37. mgr Andrzej Janas Historia, WOS
38. mgr Agnieszka Jasińska Biologia
39. mgr Piotr Jurkowski Informatyka
40. Ks. mgr Tomasz Malinowski SDB Religia
41. mgr Maciej Kwiatkowski Wychowanie Fizyczne
42. mgr Małgorzata Paruch- Kacprzak Zajęcia techniczne, muzyka
43. mgr Teresa Michałowska Matematyka, historia, wos
44. mgr Dominika Gadzińska J. polski
45. mgr Katarzyna Pabis J. polski
46. mgr Ewelina Sidorczuk- Trajer J. niemiecki
47. mgr Lila Łęska Geografia
48. mgr Wioletta Starczewska Matematyka, chemia, biblioteka
49. mgr Andrzej Sawka Fizyka
50. Zbigniew Łambucki Procesy technologiczne i gastronomia w praktyce
51. mgr Elżbieta Rosa Procesy technologiczne i gastronomia w praktyce
52. mgr Paweł Kaniewski Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem
53. mgr Marcelina Kieruzel Wyposażenie zakładów gastronomicznych
54. mgr Józef Zychowicz BHP
PRACOWNICY OBSŁUGI
55. Lidka Padykuła szef kuchni
56. Agnieszka Kolanus szef kuchni
57. Renata Kraśkiewicz pracownik pralni
58. Grażyna Wesołowska pracownik obsługi
59. Roman Bafia konserwator
60. Anna Wilczkowska pomoc kuchenna
61. Sebastian Skalski pomoc kuchenna
62. Katarzyna Mykieta pomoc kuchenna
63. Tadeusz Padykuła pracownik gospodarczy
SŁUŻBA ZDROWIA
64. Krystyna Bejm dyplomowana pielęgniarka
65. Ks. mgr Artur Dylewski dyplomowany pielęgniarz
66. Lek. Monika Lipert- Wódz psychiatra

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Skip to content